Google ADS (ADWORDS) - Sieć Wyszukiwania

Czym są linki sponsorwane?

Google ADS dawniej reklama Google AdWords to reklama tekstowa nad oraz pod organicznymi wynikami wyszukiwania. Płacisz tylko wtedy gdy odbiorca kliknie na reklamę i odwiedzi twoją stronę internetową. Reklamy wyświetlane są gdy użytkownik przeglądarki szuka produktów lub usług które oferujesz. Klienci używają wyszukiwarki milion razy dziennie, dzięki reklamie sprawisz, że odbiorcy będą zauważać twoje produkty i częściej korzystać z twojej oferty.

Dlaczego warto korzyśtać z Google ADS?

  • Reklama wyświetlana jest przy wynikach wyszukiwania, jest to najlepszy moment aby przykuć uwagę odbiorcy.
  • Różne cele reklamy tekstowej: zwiększenie liczby klientów, zwiększenie sprzedaży online, wykonanie telefonu do twojej firmy.
  • Reklama lokalna, globalna oraz zagraniczna.
  • Klienci znajdują twoją firmę dokładnie wtedy kiedy szukają tego co oferujesz.

Sprawdź nasze podstawowe pakiety AdWords

Pokaż się klientom

Reklama wyświetlana jest wszystkim potencjalny odbiorcą wyników wyszukiwania, za reklamę płacisz tylko wtedy gdy klient kliknie w link z twoją ofertą. W kampaniach Google Ads samodzielnie ustalasz budżet jaki chcesz przeznaczyć na reklamę i jaki pożądany efekt zamierzasz osiągnąć. Firmy wydają na reklamę od kilkuset do dziesiątek tysięcy złotych na reklamę miesięcznie. Nie wiesz jak zacząć się reklamować? Nie trać czasu na kosztowne błędy. Pokaż się klientom i napisz do ADEO, twoją reklamą zajmą się specjaliści.